logo.svg

Rozkoszuj się najlepszą kuchnią Międzygórza w naszym pensjonacie.

Jeśli szukasz wyjątkowych i autentycznych doświadczeń kulinarnych, Międzygórze jest idealnym miejscem. To urocze miasteczko, położone w Sudetach Wschodnich, słynie ze wspaniałych widoków i pysznej kuchni regionalnej, która czerpie inspirację z otaczającej przyrody.

Dlaczego Międzygórze?

Międzygórze położone jest w Kotlinie Kłodzkiej, jednym z najbardziej malowniczych regionów w Polsce. Otoczone przez Sudety, jest rajem dla miłośników przyrody, wędrówek i narciarzy. Ale nie tylko zachwycające krajobrazy czynią Międzygórze wyjątkowym. To także miejsce, gdzie wciąż żywa jest tradycja i kultura, gdzie można poczuć autentyczną atmosferę małego polskiego miasteczka.

Jednym z najlepszych sposobów na zanurzenie się w lokalnej kulturze jest jej kuchnia. Międzygórze znane jest z obfitych, pełnych smaku potraw, które odzwierciedlają lokalne składniki i tradycje kulinarne. Od dziczyzny po grzyby leśne, od pstrąga po domowe pikle – lokalna kuchnia jest celebracją naturalnych bogactw regionu. 

Kuchnia regionalna Międzygórza

W naszym pensjonacie jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować menu, które pokazuje to, co najlepsze w naszej regionalnej kuchni. Używamy tylko najświeższych i najwyższej jakości składników, pozyskiwanych od lokalnych producentów i rolników. Wierzymy, że kluczem do wspaniałego jedzenia jest zachowanie prostoty, uczciwości i pyszności.

Niektóre z najbardziej popularnych potraw w naszym menu to:

 • Kiełbasa smażona na maśle z dodatkiem cebuli,
 • Grzanki z serem niebieskim i gruszką,
 • Serki górskie z żurawiną smażone lub grillowane,
 • Żur z jajem,
 • Flaki wołowe,
 • Kwaśnica na żebrach i wędzonce,
 • Ziemniaki smażone z boczkiem, kiełbasą, cebulą, jajkiem sadzonym i szczypiorem,
 • Kotleciki Iny, czyli delikatne kotleciki mielone z ziemniakami i zestawem surówek,
 • Pstrąg z Kotliny Kłodzkiej z ziemniakami i zestawem surówek,
 • Placki ziemniaczane z kwaśną śmietaną i szczypiorem,
 • Gulasz wieprzowy z kluskami śląskimi. 

Dlaczego warto wybrać naszą restaurację?

W naszej restauracji jesteśmy zobowiązani do zapewnienia naszym gościom najlepszych możliwych doświadczeń związanych z jedzeniem. Oto dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas.

Świeże i lokalne składniki

Wierzymy, że wspaniałe jedzenie zaczyna się od wspaniałych składników. Dlatego pozyskujemy nasze składniki od lokalnych rolników i producentów, zapewniając, że wszystko jest świeże, sezonowe i najwyższej jakości.

Wykwalifikowani i pełni pasji szefowie kuchni

Nasi szefowie kuchni są pasjonatami gotowania i poświęcają się tworzeniu potraw, które są nie tylko pyszne, ale również atrakcyjne wizualnie. Wykorzystują swoje umiejętności i kreatywność, aby przekształcić proste składniki w kulinarne dzieła sztuki.

Przytulna i zachęcająca atmosfera

Nasza restauracja została zaprojektowana tak, aby stworzyć przytulną i zachęcającą atmosferę, w której można się zrelaksować i cieszyć się posiłkiem. Niezależnie od tego, czy stołujesz się z przyjaciółmi, rodziną, czy samemu, poczujesz się jak w domu.

Podsumowanie

Międzygórze jest ukrytym klejnotem w międzygórskim regionie Polski, znanym z oszałamiających krajobrazów, bogatej kultury i pysznej kuchni. W naszym pensjonacie jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym gościom smak lokalnych tradycji kulinarnych, używając świeżych i lokalnych składników do stworzenia dań, które są zarówno pyszne jak i autentyczne. Niezależnie od tego, czy jesteś foodie, miłośnikiem przyrody, czy po prostu szukasz przytulnego i wygodnego miejsca na pobyt, zapraszamy do odwiedzenia nas i doświadczenia tego, co tutaj najlepsze. Jeśli planujesz odwiedzić Międzygórze, nasz pensjonat jest idealnym miejscem na nocleg, przekonaj się o tym sam i zarezerwuj termin pobytu. 

logo.svg

© 2020 Słoneczna Willa. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja